Vykstame į Taliną


garage48_tmw20132010 metais Estijoje startavęs ir dabar išsiplėtęs po į kitas šiaurės Europos bei Afrikos šalis startup renginių ciklas „Garage48“ Kovo 22-24 dienomis keliasi į Taliną. „Garage48 Tallinn Music“ turės muzikinę pakraipą, ir jame, kaip ir kituose šio ciklo renginiuose, rinksis įvairaus plauko programuotojai, dizaineriai, vadybininkai.

Renginys prasideda penktadienį. Jo pradžioje yra pristatomos idėjos, vėliau aplink tas idėjas buriasi komandos. Jei idėja pritraukia pakankamą įgyvendinimui kiekį specialistų jai uždegama žalia šviesa. Visos atranką praėjusios komandos turi 48val. įgyvendinti savo projektą nesvarbu, ar tai mobili aplikacija, ar tai internetinis projektas, ar įrenginys. Komandos tikslas per 48val. sukurti bent jau bandomąją, demonstracinę produkto versiją.

Sekmadienį pristatomi darbo vaisiai, renkami nugalėtojai.

Šį penktadienį Visual komanda sės į savo autotransportą ir pirmyn pas kaimynus į gerą nuotaiką, bei įspūdingą renginį žadantį Taliną.

Visos kelionės metu įspūdžiais, tiek apie renginį, tiek apie Taliną dalinsimės soc. tinkluose. O grįžę pabandysime visą tai sudėti į nedidelį straipsnelį.

www.garage48.com/tallinn

Comments are closed.