Soundport – Muzika kartu


weblogoVisual.lt komanda neseniai sveiki ir gyvi grįžo iš „Garage48 2013 Tallinn Music“ renginio atgal į Vilnių. Nors „startuperių“ sąrašą sudarė gal 8 tautybių dalyviai (įskaitant Australę, kuri laimėjo specialų Microsoft prizą), Lietuvių renginyje beveik nebuvo. Be mūsų sutikome tik vieną lietuvaitę. Taigi Visual.lt komanda buvo vienintelė grynakraujė Lietuvių atstovė renginyje.

Jei kas dar nesuprato, tai renginio tema buvo muzika. Mums pavyko laimėti motyvacinį apdovanojimą – vieną iš penkių kvietimų į po dviejų savaičių vykstantį renginį „Tallinn music week“, kurio metu galėsime pristatyti savo idėja ir bandyti pritraukti dėmesio iš muzikos industrijos atstovų.

„Garage48 2013 Tallinn Music“ renginyje buvo galima pamatyti nuo paprastos ir labai patrauklios kamertono(„tuning fork“, jei kas netyčia nemokat lietuviškai) aplikacijos iki itin baisių ir velniai žino kam skirtų programėlių.

„Soundport“ – mūsų komandos renginio metu sugalvota ir sukurta programėlės demonstracinė versija, kuri skirta demokratiškai išsirinkti muziką. Ar Jums teko kada dalyvauti vakarėlyje, kuris pasibaigia youtube.com naršymu ir bandymu įterpti savo mėgstamą muzikinį kūrinį į „playlistą“? Ar tiesiog negalite pakęsti muzikos, kurios klauso aplinkiniai? „Soundport“ iš esmės yra skirta valdyti grojamos muzikos turiniui keliems žmonėms vienu metu.
step2

Jums tereikia prisijungti prie sukurtos muzikos sesijos, o neradus norimos dainos sąraše – susirasti norimus kūrinius paieškos sistemoje.
step3

Pridėkite norimas dainas į grojančios muzikos sąrašą, balsuokite už norimą išgirsti kūrinį arba tiesiog laukite savo eilės.

Demonstracinė programėlė versija šiuo metu atlieka šias pagrindines funkcijas. Iki „Tallinn music week“ renginio ketiname sutvarkyti ir truputį praplėsti aplikacijos galimybes, bet apie tai daugiau ateityje.
Visual.lt komanda smogia rimtą smūgi autokratinėms idėjoms. Su „Soundport“ programėle galima gyventi ir klausytis muzikos draugiškai!

4635web

Daugiau nuotraukų

Comments are closed.