Internetinių puslapių kūrimas

Internetinis puslapis yra viena iš efektyviausiu bei patogiausiu priemonių pateikti informaciją apie įmonę, jos teikiamas paslaugas ir produktus.
Mes kuriame "Web" sprendimus pagal naujausias dizaino ir programavimo tendencijas, kurios leidžia Jūsų klientams mėgautis patogiu naršymu svetainėje bei lengvai rasti dominančią informaciją.


Pirmasis internetinis puslapis išleistas Rugpjūčio 6d. 1991 metais. Šiandien spėjama, kad egzistuoja bent 644.275.754 aktyvių internetinių puslapių.

Internetinių parduotuvių kūrimas

Naudodamiesi pasaulyje patikrintomis technologijomis kuriame lengvai redaguojamas bei funkcionalias internetines parduotuves. Dizainas atspindi parduodamų prekių sferą ir yra patogus naudotis galutiniam vartotojui.
Prekyba internetu nuo 2006 metų išaugo net keturis kartus.

Hostingo paslaugos

Tai svetainių talpinimo paslauga. Kiekvienas internetinis puslapis turi būti prieinamas visą parą. Mūsų serveriai, kuriuose patalpintos svetainės yra krupščiai prižiūrimi.

Logotipo kūrimas

Tai pagrindinė kiekvienos įmonės identifikavimo priemonė. Logotipas turi būti ne tik gražus, bet ir atspindėti Jūsų įmonės teikiamas paslaugas, produktą, viziją, atitikti bendrą įvaizdį.
Kurdami logotipus stengiames, kad jie pranoktų Jūsų lūkesčius.
Londono olimpiados(2012m.) žaidynių logotipas kainavo 400.000 svarų sterlingų.

Firminio stiliaus kūrimas

Po kiekvienu logotipu slepiasi įmonės veidas, tačiau siekiant sukurti pilną, lengvai atpažystamą įmonės vizualinį įvaizdį siūlome kartu su logotipu susikurti ir firminį stilių (vizitinės kortelės, firminiai blankai, vokai, reklaminės skrajutes ir pan.).
Turinio valdymo sistemos diegimas

Kad Jums nereikėtų specialisto pagalbos norint pakeisti internetinio puslapio turinį, mes siūlome į svetainę įdiegti TVS (turinio valdymo sistema). Stengiames parinkti Jūsų poreikius atitinkančias turinio valdymo sistemas, jei reikalinga įdiegiame naujas nestandartines funkcijas. Sistemas pritaikome Jūsų projektui, apmokome kaip jomis naudotis, teikiame dokumentacijas bei konsultacijas.

Programavimas

Kartais siūlomi universalūs standartiniai sprendimai negali atlikti specifinių funkcijų, kurių reikalauja klientas. Mes galime naudojantis naujausiomis programavimo technologijomis sukurti sprendimą, kuris pilnai tenkins Jūsų poreikius.
Šiandien egzistuoja bent 667 programavimo kalbos.

Mobiliųjų programėlių kūrimas

Sparčiai populiarėjant išmaniesiems telefonams ir planšetiniems kompiuteriams taip pat didėja ir poreikis naujoms patrauklioms aplikacijoms, kurios palengvina atlikti kasdieninius darbus. Mes galime sukurti patogias bei funkcionalias aplikacijas pagal Jūsų poreikius.
Internetinių puslapių taikymas mobiliems įrenginiams

Siekiant Jūsų svetainę padaryti maksimaliai patogią ir lengvai pasiekiamą klientams, mes siūlome sukurti ir įdiegti mobiliems prietaisams skirtą internetinio puslapio versiją.
Per pastaruosius metus mobiliais prietaisais naršančių žmonių kiekis išaugo 57%.